Kategorie:
Wszystkie
Video
Audio
 

Archiwum:

Reklama:

 
22 wrzesnia 2007
Pokaz slajdów (prawie film) z Góry Kościuszki
z muzyką i narracją

Kliknij tutaj
i pozwól zainstalować się przeglądarce wyświetlającej show.

Bez względu na to czy byłaś\byłeś z nami na Górze Kościuszki czy też nie, to możesz obejrzeć teraz pokaz slajdów z muzyką i narracją z tego historycznego i jedynego w swym rodzaju wydarzenia. Czas trwania 17 min.

DVD z pokazem slajdów ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości można nabyć w Pulsie Polonii za AUD 20.00 + AUD 2.00 opłaty pocztowej (dla adresatów australijskich). Dochód jest przeznaczony na kolejne imprezy promujące w Australii dziedzictwo Kościuszki i spuściznę Strzeleckiego.

Mieliśmy trochę kłopotu z technologią: pokaz jest duży i nie bardzo nadaje się do pokazywania tradycyjną metodą, bo wymagane jest ‘sciągniecie’ ponad 1 Giga przez internet. To jest niepraktyczne i dla większości czytelników nie do zrealizowania.

Zmniejszyliśmy więc rozdzielczość zdjęć oraz próbujemy z inną techniką. Wymaga to jednak zainstalowania wyświetlarki w postaci activex’a. Instalacja jest automatyczna, wymaga jednak aktywnego pozwolenia użytkownika komputera na zainstalowanie się. Klikaj 'Yes' tam gdzie to jest wymagane i w końcu przeglądarka się zainstaluje.

Pojawi się ekran i ładowanie pokazu. Gdy zobaczysz okładkę pokazu z napisem 'Muzyka Kościuszki na Górze Kościuszki 2007' to kliknij na znak || z lewej strony u dołu ekranu albo 'double click' na pulsujący środkowy obraz. Włącz głośniki, usiądź wygodnie i rozpocznij oglądanie.

Daj nam znać co Ci się podobało a co nie, abyśmy się mogli w przyszłości poprawić.

Oryginalne DVD o bardzo wysokiej rezolucji i znakomitej jakości technicznej można nabyć w wersji polskiej lub angielskiej. Cena $20 plus $2 za przesyłkę (na terenie Australii).

Płacić można czekiem wystawionym na:
Fundacja Kulturalna Pulsu Polonii, 33 Valley View Cres. Epping North NSW 2121

albo można wpłacić bezpośrednio na konto Fundacji Kulturalnej Pulsu Polonii. Oto nr konta
ANZ Bank, BSB 012290, account no 489922501

Dla nabywcy dwóch wersji (polskiej i angielskiej) ulgowa cena wynosi $30 (plus $2 za wysyłkę).