Kategorie:
Nowiny
Ze Świata
Z Polski
Z Australii
Polonijne
Nauka
Religia
 

Archiwum:

Reklama:

 
13 lutego 2009
Św. Mikołaj (w lutym)
przyniósł festiwalowe plakaty!

Życie składa się z niespodzianek. Miłych i niemiłych. Dzisiaj, w piątek 13 lutego zdarzyło się kilka takich i kilka takich. O niemiłych mówić nie będziemy. Pozytywną niespodzianką była wizyta św. Mikołaja. Oto w pochmurny i deszczowy dzień do drzwi redakcji zapukał św. Mikołaj z ogromną i ciężką paką pod pachą. Po bliższych oględzinach okazało się, że to nie Mikołaj, tylko nasz wierny sponsor (nie pozwolił wymienić swego imienia) w żółtej kapocie. Choinka już 2 tygodnie temu z redakcji "wyszła", więc miejsca na prezenty było dużo więcej.

Ciach, ciach wielkimi nożycami, rozcięliśmy wielką pakę, z której wysypały się na podłogę stosy festiwalowych ulotek oraz wspaniałych plakatów reklamujących zarówno imprezy trzydniowego K'Ozzie Fest 2009 jak i recitale Krzysztofa Małka w Jindabyne i Cooma. Dodajmy, że ulotki i plakaty są jak zawsze przepięknie zaprojektowane przez Łukasza Świątka.

Dziękujemy więc Łukaszowi za jego ciężką i wspaniałą pracę społeczną.

Dziękujemy też Panu X za wspaniały sponsorski gest. Nawet nie śmiemy obliczać, ile warte są te wszystkie kolorowe, na sztywnym kartonie drukowane cudeńka. W imieniu Fundacji Kulturalnej Pulsu Polonii dziękujemy za dobre serce... i za wędrówkę na drugi kraniec miasta w tak potworną pluchę.

Za kilka dni wyruszam z Amerykanami na podbój Góry Kościuszki, tak więc będę miała szansę "rozsiewać" ulotki i plakaty po drodze, w Kanberze, Cooma i Jindabyne. A kto nam pomoże rozwiesić plakaty po Sydney? Prosimy o szybki kontakt, tel. 02 9617 1797.

Ernestyna