Kategorie:
Nowiny
Ze Świata
Z Polski
Z Australii
Polonijne
Nauka
Religia
 

Archiwum:

Reklama:

 
3 lutego 2009
K'Ozzie Fest - artyści i stoiska
czekamy na zgłoszenia
Komunikat Fundacji Kulturalnej Pulsu Polonii: Organizacja tegorocznego K'Ozzie Fest wchodzi w przedostatnią fazę przygotowań. Są dwie ważne sprawy do załatwienia: 1. sporządzić listę polonijnych stoisk oraz 2. listę artystów, którzy pragną wystąpić na festiwalu. Wszyscy są mile widziani. Wszyscy razem jesteśmy polską wizytówką w Australii - i od nas jakość tej wizytówki zależy. Dajmy z siebie wszystko, co najlepsze! A mamy co dawać. Polacy są naprawdę utalentowani.

Zapraszamy polonijne biznesy do zapisywania się na listę stoisk w Cooma Centennial Park w niedzielę 19 kwietnia 2009. Liczba stoisk jest ograniczona, a więc działamy wg zasady "kto pierwszy ten lepszy". Wynajęcie miejsca pod stoisko jest tanie. Wkrótce podamy, jaka jest stawka w tym roku.

Prosimy pisać na adres Fundacji Kulturalnej Pulsu Polonii: fkpp@pulspolonii.com.

Zapraszamy polonijne zespoły i solistów z całej Australii do udziału w festiwalu. Mile widziany repertuar związany z T. Kościuszką, P. Strzeleckim, Stanisławem Blumem, Snowy Mountains & Snowy Hydro. Kto nie ma nic takiego w repertuarze, organizatorzy festiwalu chętnie podsuną coś odpowiedniego.

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres: fkpp@pulspolonii.com lub langara2@bigpond.com.au.