Kategorie:
Nowiny
Ze Świata
Z Polski
Z Australii
Polonijne
Nauka
Religia
 

Archiwum:

Reklama:

 
28 czerwca 2007
Pianista śpiewa, piosenkarka komponuje
czyli czekamy na występy Krzysztofa Małka i Oliwii Kierdal

Foto Oscar Kantor
Nie ma co narzekać, mamy wszechstronnie utalentowaną młodzież. Przykładami można sypać jak z rękawa. A że rękawy są dwa, to i dwa przykłady damy. Pierwszy: pianista Krzysztof Małek, przystojny niczym Sir Paweł E.Strzelecki, jest nie tylko utalentowanym muzykiem, ale też znakomitym fotografem, na dodatek okazuje się, że ładnie śpiewa, co wyszło na jaw podczas koncertu "Oratorium: miłość i miłosierdzie".

Oto kawałek próby "Oratorium". Krzysztofa dobrze słychać w ostatnim fragmencie nagrania.

Drugi przykład: młodziutka i śliczna Oliwia Kierdal, która pięknie śpiewa i z ogromnym wdziękiem porusza się na scenie - nie tylko znakomicie gra na pianinie, ale też komponuje piosenki. Przypominam, że to właśnie ona napisała pierwszą w Australii piosenkę o Sir Strzeleckim, który najwyższej w tym kraju górze nadał imię Kościuszki. I właśnie tej piosenki będziemy mogli posłuchać pojutrze na koncercie kosciuszkowskim w Ashfield. Dla fanów młodej piosenkarki będziemy mieli fajne stickers.

Piosenka Oliwii o Strzeleckim

Prócz Oliwii i Krzysztofa wystąpi cała plejada artystów, zapraszamy do Klubu Polskiego w Ashfield w niedzielę 1 lipca o 2 po południu.W Sali Lustrzanej Klubu już wisi wystawa fotograficzna z Kopcem Kościuszki, z koncertu Na Górze Kościuszki, także z Jindabyne & Cooma.


Graphic design Lukasz Świątek