Kategorie:
Nowiny
Ze Świata
Z Polski
Z Australii
Polonijne
Nauka
Religia
 

Archiwum:

Reklama:

 
8 stycznia 2018
XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne
Krynica Zdrój 25 II do 3 III 2018
Zamieszczamy poniżej informacje ze Stowarzyszenia Wspólnota Polska o Zimowych Igrzyskach Polonijnych, które odbędą w Krynicy Zdroju od 25 lutego do 3 marca 2018 r. Rozpoczęto rejestrację uczestników, która potrwa do 20 stycznia 2018 roku. Szczegóły w załączonym liście. Rada Naczelna Polonii Australijskiej.

„Szanowni Państwo, Chcemy z przyjemnością Państwa poinformować, iż dnia 19 grudnia 2017 r. ruszyła rejestracja na XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne ,,Krynica-Zdrój 2018”. Rejestracja dostępna jest pod www.igrzyskazimowe.wspolnotapolska.org.pl/rejestracja.php

Igrzyska są cykliczną imprezą sportową organizowaną przez Stowarzyszenie ,,Wspólnota Polska” w partnerstwie z polskimi samorządami. Wydarzenie skierowane jest do sportowców polonijnych, zarówno sportów letnich, jak i zimowych. Igrzyska organizowane są na przemian co dwa lata: Światowe Letnie Igrzyska Polonijne i Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne.

W roku 2018 r. na terenie gminy Krynica-Zdrój w dniach 25 luty -03 marca 2018 r, odbędzie się kolejna edycja tego Wydarzenia – XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne. Przewidujemy, iż do Krynicy przyjedzie około 650 zawodników z 20 krajów świata. Będą oni rywalizowali w 10 dyscyplinach sportowych.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Igrzysk znajdują się na stronie internetowej www.igrzyskazimowe.wspolnotapolska.org.pl/

Pytania odnośnie Imprezy należy kierować na adres mailowy igrzyska@wspolnotapolska.org.pl

Mam nadzieję, iż idea Igrzysk Państwa zainteresuje i spotkamy się w Krynicy-Zdrój. Będziemy również wdzięczni za rozpowszechnianie informacji na temat Igrzysk w Państwa organizacjach.

Z poważaniem, Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”